4 Aylık İran Çinçila İçin Sağlıklı Mama Tavsiyesi

akg58

4 aylık iran çinçila için sağlıklı mama tavsiyesi olan var mı, özellikle tecrübe edinmiş olan. Ekstradan herhangi bir şey vitamin, malt vs ne vermek gerekir, günlük ne kadar vermek gerekir. Kedimiz 1 haftadır bizde şimdilik purina one ve whiskas ın yavrular için olan mamasından aldım. Ancak okuduğum kadarıyla bunlar pek tavsiye edilmiyor.

26 CEVAP

akg58

Teşekkürler cevaplar için

akg58

Atlaspet ten numune istemiştim gelmedi, bende matisse kitten aldım yavrucak öyle bir yedi ki hoşuna gitmemiş olması mümkün değil çok şükür ishal felanda olmadı. Bayıldı resmen yeme, inşallah 1 yaşına kadar böyle devam eder, arada bir ıslak mamada vereceğim.

akg58

Gözleri için doğal gül suyu kullanıyorum.

akg58

Brit Care Crazy Tavuklu Yavru Kedi Maması 2 Kg
Kedi yavruları için tavuk ve pirinç içeren süper premium kedi mamasıdır. Hipoalerjenik formülasyonu ile büyümekte olan yavru kediler için tam bir besin kaynağıdır.1 yaşına (1-12 ay) kadar kedinizi hiçbir katkı ve ek besin kullanmadan tek başına kullanabilirsiniz
Yüksek et içeriği ile dengeli büyümeyi sağlar, ama aynı zamanda bağışıklık sistemi güçlendirir. Böylece sağlıklı bir kediye sahip olursunuz. Lezzetli içerik, kaliteli ham maddenin olmazsa olmazıdır. Brit Care CRAZY yavru kedi maması lezzeti tartışılmazdır. Yaşlanmaya karşı hücreleri korur.
Malzemeler: Kurutulmuş tavuk (% 25), tavuk unu (% 22), pirinç (tokoferoller ile korunmuş) tavuk yağı, pirinç kepeği, kurutulmuş elma, somon yağı (% 3), tavuk karaciğeri (% 2), bira mayası, Manan oligosakaritler (165 mg / kg), frukto-oligosakkaritler (135 mg / kg), avize ağacı özütü (90 mg / kg), deniz (50 mg / kg).
Analitik bileşenleri: Protein% 38, yağ% 20, nem% 10, ham kül% 5.5, lif% 2.5,% 1.4 kalsiyum,% 0.9 fosfor, metabolik enerji 4400 kcal / kg, magnezyum 0 , 08% sodyum% 0.2,
Besin maddeleri: A vitamini 25.000 IU Vitamin D3 1000 IU Vitamin E (alfa-tokoferol) (organik bileşenlerin dahil) 750 IU E6 çinko 160 mg Demir 50 E1 mg, E5 Manganez 60 mg, 4 mg iyot E2, E4 Bakır 12 E8 0.25 mg Biotin 2 mg, kolin 2300 mg, taurin 2500 mg (organik dahil) mg selenyum

akg58

Gerçekten bilmediğim için soruyorum yukarıdaki içerikte sıkıntılı olan hangi malzemeler var.

akg58

Yukarıdaki içerikte sıkıntılı bir içerik var mı?

Ayse_naz_G

Tamam siz bildiğiniz gibi yapın.Ben birşey demedim.

akg58

Bence kimse brit care markasının avukatı değil ama ortaya atılan iddiaya mantıklı bir açıklamada yapılması gerek diye düşünüyorum. İlk kez kedi sahibi oldum mama konusunda yardım için açtım bu konuyu ancak tartışma ortamına sürükleniyor gördüğüm kadarıyla.

akg58

Nature's Protection markası nasıl içeriği şöyle. Petshop önermişti ama güvenmediğim için almamıştım.
Kitten
Büyüme dönemindeki kediler içindir. 1 yaşına kadar
içindekiler (tavuk% 83, hindi% 12, ördek% 5) , pirinç, mısır , mısır gluteni , yumurta tozu , balık unu , şeker pancarı posası , yukka çiçeği özü , biberiye özü, maya , dinamik mikronize klinoptilolit (1 %) , kuru maya özü malt.
beslenmeye katkısı her 1 kg. için A vitamini:27500 IU, D3 vitamini:2 063 IU, E vitamini:756 mg, demir:69 mg, iyot:2 mg, bakır:7 mg, manganez:28 mg, çinko:158 mg, pelenium:0,14 mg. Antioxidanlar: doğal kökenli tokoferol
analiz ham protein:34%, ham yağ:22%, sodyum karbonat:6,3% , ham selüloz:1,3%, calsium:1,5%, fosfor :0,9 %, potasyum:0,7 %, sodyum:0,3 % , yağ asitleri DHA+EPA :0,262 %

Gamzessven

Taze et mi var? Taze et yok ya kurutulmuş var bi %25 o kadar. Un diye yazan şeyi etten saymıyorum zaten. Bana da hiç sıcak gelmiyor ya brit care. Fiyat performans olarak daha iyi mamalar var

akg58

Hatırlamıyorum siteyi.