Ispartada Yaşayan Birileri Lazım

4 aylık goldenim var köpeğimi sosyalleştirmek istiyorum sokakta köpek gördü mü kaçıp yanıma saklanıyor o yüzden ıspartada yaşayan köpek sahiplerinden rica ediyorun uysal , yavru köpeklerle oynayan köpeğiniz varsa köpeklerimizi buluşturup sosyalleştirmek istiyorum

10 CEVAP

minnoskoss_123

Türkiye’de batmı bilmiyorum ama yurtdışında köpek partileri veriliyor bazen. Isparta’da köpek partisi olur mu bilmem:P

Parti olmuyor maalesf ıspartada bende o yüzden köpeğimi oynatıcak yavru köpek bulamıyorum sosyalleşemiyor

Arthur4

Büyük köpek var :((

Güncell

Güncelll

Büyüklerden korkuyor şuanda kücük köpek lazım :(

Gunclll

!!!!

!!!

Güncell