Kedimi Yürüyüşe Çıkarmalımıyım

kedi_sever123

kedimi yürüyüşe çıkarmalımıyım

  ACİL

10 CEVAP

aycamnkse

ya sacmalamayin arkadaslar kopekmi bu hayvan gezdirmek istiyorsaydiniz kopek alsaydiniz.yapmayin sakin

gokceyigit

hiç tasmayla gezen kedi görmedim yapma istersen

eylulcuk

Ben kedim icin yuruyus tasmasida aldim ancak veteriner kedilerin evden cikmamasi gerektigini soyledi duyduklari bir ses vb. Bireylerden korkup kaçma olasılıkları çok yuksekmis

kedi_sever123

ya teredüttüm var hani çıkmak istiyorlar ya ? en iyisi evde durmalı :)

eylulcuk

İstersen taşıma çantasında yasa kucağında çıkar o zaman hem kendini güvencede hisseder ben o şekilde gezdiriyorum

berfinkyaa

Ben gezdirme tasmasi aldim takınca huysuzlasiyor hemen yere yatıyor napmalıyim

kedi_sever123

evet bu iyi bir fikir

kedi_sever123

uyurken falan takıver belki anlamaz :)

kedi_sever123

Aynen aynen gezdirmeyecegim

kedi_sever123

ben bir videoda gördüm ; https://youtu.be/OmzJzpzIwlk hiç emin değilim