Köpeğin Ağrısı Var Mıdır?

cellilkaan

Bundan 1 ay önce beslediğim 3 köpekli bir köpek grubundan birisine araba çarpmış. Köpek bütün gece ağlamış. Ayağı çok kötü durumda yamulmuştu. Komşular sabah belediye veterinerine götürmüş, 1 hafta sonra geldiğinde uysaldı, sevildiğinde ağlıyordu, gözleri kızarmıştı ve ayağındaki kırık hala vardı. Arkadaşlarıyla da arası eskisi gibiydi. Bir şeyler oldu, sürekli gezdiği diğer iki arkadaşıyla gezmez oldu. 2-3 günde bir görmeye başladım. Bir keresinde bana hırlamıştı. Şu an ise baya kilo vermiş dişleri çürümüş ama ağlamıyor. Kendisini sevdiriyor. Kuru mama yerken zorlanıyor. Sık sık yaş mama veriyorum. Öğrenciyim, belediye veterineri hariç veterinere götürecek durumum da yok. Asıl merak ettiğim konu halen daha bacağında ağrı var mıdır? Veterinere götürülmesi durumunda nasıl bir tedavi işlemi görülmesi gerekir?

1 CEVAP

Anonymus552223

Agri vardir tabi ayagi kiriksa, belli etmiyor hayvanlar kolay kolay. Belediye hicbirsey yapmadan mi geri yollamis.. hasta hayvanin sokakta yiyecek bulma şansi da az. Ucuz mama alip verin..