Dışarı Çıkmak İstiyor

HuriyeAysu

Arkadaşlar veteriner hariç kedimi hiç dışarı çıkarmıyorum bir haftadır kapının önünde ağlıyor kapıyı açınca susuyor apartmanı koklayıp geri dönüyor bu huyundan nasıl vazgeçirebilrim çok korkuyorum evde durmak istemiyor muzartık nerden çıktı bu dışarı merakı anlamadım

9 CEVAP

Cansumuezza

kızgınlığa girmeden evvel yapıyorlar öyle ama seninki kısırmıydı

Cansumuezza

kısırda olsalar arada bir geliyorlar ama hafiften :)

HuriyeAysu

açmıyorum da biz eve girip çıkarken fırlıyor sadece

limis

Apartmanda baska kedi var mi? Kisirmis did in kediniz ama kokusunu falan aliyor olabilir bizim kiz surekli ust kata cikip miyavliyor bu sebepten dolayi

HuriyeAysu

kısır

Leyl003

Aman dikkat edin once apt ici ile idare ediyorlar.. apt da kesif bitince dışarıyı istiyorlar:))

HuriyeAysu

Allah korusun yaaa çıkaramam hiç çok korkardı dışardan ne oldu böyle anlamadım

Gamzessven

Bence apartmana da çıkarmayın dedikleri gibi bir süre sonra dışarıyı isteyecek. Kapıyı açacağınızı bildiği için miyavlıyor. Açmazsanız bir süre sonra ümidini keser diye düşünüyorum

HuriyeAysu

yok apartmandaki tek kedili benim :)