Köpeğim İğneden Sonra Yürüyemiyor

Maggiedog

17 aylık terrier dişi köpegimi 3 gün önce kusma ve ateş şikayetiyle veterinere götürdük.3 günlük Enjeksiyon tedavisine başlanan köpeğimin genel durumu iyiye gidiyordu. Cuma günü son iğnelerini oldu. eve geldiğimizde köpeğim kucağıma aldığımda cıyaklıyordu başlangıçta enjeksiyon yerinin acıdığını düşündüm fakat sonrasında yürüyemediğini ve arka sol ayağını basamadığını farkettim. Yerinden kalkamıyor bile. Gece olduğundan veterinere de gotüremiyorum. Canının acıdığı yüzünden belli. Sabaha kadar uyuyamıcam. Belki bilen biri yardımcı olur diye buraya yazdım

5 CEVAP

Maggiedog

Veterinere tekrar gittik ve tekrar tedavi iğnelerini yaptı yürüyememesinin geçici olabileceğini söyledi. 24 saat bekleyelim dedi. Üstelik bugünkü iğneleri için para almadı. Bu da bana hatasını mı örtmeye çalışıyor diye düşündürüyor Acaba başka veterinere götürmeli miyim.

Gozdetemizel

Eger sorun bugun de devam ederse baskasina goturmenizde fayda var

Frenciemom

Merhaba,
Bugün aynı durum benim de köpeğimin başına geldi antibiyotik iğne oluyor ve yürürken sekmeye başladı veterineri aradığımda iğneden olabileceğini ve geçeceğini söyledi bizde yarına kadar beklemedeyiz şu an

nhazalsahin

Geçti mi acaba biz de kedimizde aynı sorunu yaşıyoruz şuan

Mehmetkr

Benimkine de 2 kez yaptılar iki bacağına birden yapmışlardı üstelik ama 1 2 kez topalladi ondan sonra düzeldi bu biraz daha köpeğin dayanıklıligi ile ilgili sanirrim