Kedi Ve Yumurta

Buradaki başlıklarda gerekkli bilgiyi bulamadım.
-Ne kadar pişmeli?
-Normal tavuk yumurtası verilir mi?
-Sarısı mı beyazı mı verilmneli

VB.

3 CEVAP

gozdeyilmaz

Tabii ki tavuk yumurtası verilir biz her zaman sarı beyaz birlikte veriyoruz daha doğrusu kahvaltımızı birlikte ediyoruz genelde pişmiş olarak yiyor çok nadir de olsa yumurtayı çırptığım kabı azıcık yalamasına izin veriyorum

Sudeckmkc

Tavuk ve bıldırcın yumurtası verilebilir. Ben omlet şeklinde tamamen pişirip beyazını da sarısınıda aklıma geldikçe yarım yarım veriyorum kedilerime

Gozdetemizel

Ben de gecen gun veteriner yoncanin sayfasinda izledim.biraz rafadan ve beyaz kismi degil sari kismi dedi videosunda.ve buyuk yumurtaysa butun sariyi degil yarisi yeterliymis.bende tam
Pismis veriyodum izlemeden.