Miamor Cat Cream

Leyl003

Resimdeki malt kremi kullanan var mı? Bu ürün hakkinda bilgisi olan? Kedim cok seçici herseyi yemiyor.. bu maltı sevmedi yemedi hiç.. balik, ciger de hic yemiyor..

4 CEVAP

Sudeckmkc

Benim kedim yaş mama bile yemezdi sadece royal canin kuru mama yiyordu belki bir de az az tavuk göğsü. Trixie peynirli olan malt hariç hiçbir besin takviyesi kullanamadım onu deneyin bir de isterseniz

Dün veteriner verdi bana bir paket denemem için. Günde bir kez fındık büyüklüğünde ver dedi.Sindirim sistemini düzenliyormuş ve kabızlık durumunda işe yarıyormuş. Peynirli olduğunu ve kedilerin bayılarak yediğini söyledi. Benim kedim de sevdi ama her kedi sevmiyormus demek.

Leyl003

Ne yalan soyleyim hic yemedi ben de agzina sürdüm Allahtan oyle biraz yemiş oldu :)) yine de sevmedi zorlamiycam..

Arthur4

Bütün veterinerlere vermişler galiba geçen ben de gördüm bunu ilk defa görmüştüm :D