Kedimde Titreme Var

BelitKursun

Merhaba , 11 aylık kedimde 2 aydır ara ara titreme olmaya başladı , doktor normal demişti ilk başta ama sanki artarak devam ediyor , bugün de yaklaşık 4 saattir içten gelen bir titremesi var , uyumaya çalıştığında oluyor , bunu daha önce kedisinde yaşayan oldu mu ?

3 CEVAP

Goksu95

Evet benim kedimde de bir süredir yaşıyorum bir türlü fırsat olamadı unutuyorum her gittiğimde böyle gözü açık bir yere bakıp irkiliyor gibi titriyor kısa süre anlayamadım

BelitKursun

Benimkinde de aynı , irkilir gibi , kasılma gibi , uyurken de devam ediyor .

limis

Benim küçük kedimde oluyordu. Araştırmıştım. Bir-kac sebebi varmış. Kalp rahatsızlığı, diyabet, sinir sistemiyle alakalı ya da travmadan dolayı olabiliyormuş. En basitinden üşüdüğü için de olabilir. Tabi sürekli tekrar eden gözünüzle görünebilir kasılma gibiyse geçerli