Mama Markası İyi Mi

arftrkndlk

Merhabalar 4 aylık boxer sahibiyim ND marka mama veriyorum . Çok uyguna toptancısından HT marka mama alma imkanım var fakat bu mama hakkında bilgim yok. Kullanan eden duyan var mıdır ne söyleyebilirsiniz.

4 CEVAP

Ayse_naz_G

Nd'den şaşmayın bence en iyisini yapıyorsunuz.

Arthur4

Ht nin içeriğine baktım da öyle çok da kötü gelmedi bana

arftrkndlk

@Ayse_naz_G
ND yi dediğiniz gibi beğenerek aldım fakat dediğim gibi bir tanıdık aracılığıyla HT nin tedarikçisi olunca fiyat düşündürdü. Cevaplarınız için teşekkürler @Arthur4 bende iyice araştırıp karar vereyim o halde mamamız bitmek üzere :)

Ayse_naz_G

Evet bende baktım içerik o kadar kötü değil ben olsam bende alırdım sonuçta ucuza geliyor :D