Bundan Kullanan Var Mı?

Ayse_naz_G

Anket

Al,güzel bir ürün
(5 oy)
Alma,orjinal değil
(4 oy)
Toplam (9 oy)

Aşağıdaki FURminator taraktan kullanan var mı? Orjinal değil gibi geldi bana bu kadar ucuz olduğuna göre,birde boyutları ortalama nedir acaba? Birazdan sipariş vereceğimde süphelendim açıkçası.

14 CEVAP

Arthur4

Aysenaz hanım orjinal değil büyük ihtimalle orjinalleri 160 tl civari

Ayse_naz_G

Teşekkürler,hangi nsiteden aldınız?

Ayse_naz_G

Resim biraz küçük galiba ama boyutları diyor fiyat yazmıyor hbilen varsa lütfen söylesin

minnoskoss_123

Bu siteden çok uzun sürede geliyor. Ben kaplumbağalarıma jel ve vitamin sipariş etmiştim 1 ay sonra geldi.

Ayse_naz_G

ama en uygun site burası

Ayse_naz_G

bide en geç 2o mayıs pazartesi günü kargoya verilir diyo

Sselin1

Ben de çok önceden almiştım bu fiyatlardaydi ama orjinalleri daha pahali diye bilyorum. Tüy topluyor toplamasina ama kedilerimin tüylerini bariz sekilde kiriyor. Oyuzden kullanmıyorum. Bu siteden olmasa bile guvenilir bir yerden al.

Ayse_naz_G

Orjinal zaten bu ama süphelendim işte

Ayse_naz_G

Emin olamadım işte veterinerde 200'den aşağıda bulamazs8n dedi onn çin intenetten alacaktım.

srplzngl

Furminatorlerin tasarımı yenilendiği için eskileri daha uygun fiyata satılıyor sanırım. Ben yakın zamanda fotoğraftaki gibi eski modellerden birisini yarı fiyatına satın aldım.

dilekz

Mağaza ve ürün yorumlarını okumanız en iyisi olur. Bunu değil ama mama ve kumu ben de zaman zaman buradan sipariş veriyorum kısa sürede geliyor ve gayet de uygun. Tabi mağazadan mağazaya değişir. En güvenilir olanı bulmak lazım.

srplzngl

rica ederim
ben magazadan almistim

Ayse_naz_G

Anladım,teşekkürler :)

srplzngl

Rica ederim