Köpeğimin Irkından Emin Değilim

Usres190

Köpeğim bana ocak ayında geldi Jack Russel melezi olduğu söylendi veteriner de kimliğine bu şekilde yazdı doğum tarihi ise 5 Ekim diye yazdık tam bilinmiyor ama aşağı yukarı 7 aylık olduğunu söyledi cins erkek kürkü kısa beyaz - kahve renkte.

Köpeğim ne melezi olabilir tahminleri nizi alabilirmiyim teşekkür ederim.

2 CEVAP

bayfelix

brother collie ile jack russel melezleri pek fark edilmiyor bana oyuzden brother collieile melez gibi geldi

ecehs

jack değil