Tuzsuz Mama

Sokaktaki kedilere tuzsuz mama istiyorum.Çok fazla kedim var.Ayrıca MAMA KİTTEN OLMALI.Reflex alacaktım ama tuz varmaalesef.Enjoy un kitten ı yok Aro nun da kitten ı yok .NE YAPMALIYIM

8 CEVAP

Sselin1

Eger 20 kg luk paket alabilirseniz golosi mamanin kilosu 15 liraya geliyor bu fiyata alabileceginiz en iyi mama butceniz yeterse kesinlikle golosi alin

benimde sorum olacak golosi 20 kg kitten alamıyrum.onun yerine ne önerirsiniz yada trimix yavrulara olur mu

Ayrıca bütçe reflex e yetiyor Belki 1 tık fazlası olue

Cansumuezza

valla tuz Ndde bile var reflexe yetiyorsa bütçeniz gayet iyi .

Kediler İçin kuru mama
-Orijen
-Acana
-N&D
-Matisse
-Petcurean
(En uygun fiyatlısı matisse olacaktır.)

Kediler İçin yaş mama
-Naturea
-N&D
-Schesir
-Nutri
(suzionline.com da NATUREA ve N&D AAFCO ve FEDİAF ın tüm değerlerini karşılıyor.)

Kısır Kedilere Mama
-N&D
-Matisse
-PetCurean

Sokak Kedilerine Mama
-Matisse
-Golosi
-Reflex
-Aro
-Enjoy
(Matisse bütçeyi aşabilir.ARO nun maalesef sadece yetişkin kedi maması var.ENJOY da ARO gibi.sSadece yetişkin maması var.Reflex de tuz var ama fazla esleme yapanlara öneririm.Ben Matisse isterim ama bütçe yok dersek kesinlikle Golosi almalıyız)

Gamzessven

Evet ben de 20 kgluk golosi öneririm içinde gerçek et olan en uygun fiyatlı mama

srplzngl

mamada tuz olmasi gerekir zaten, onemli olan fazla olmamasi.

Sselin1

Damla yine mi yaa :)) kac kere soracaksın bu soruyu brit marka kullanabilirsin tester isteyip dene yavru kedilerin gelisimi icin kitten daha iyi olacaktir en azindan 6 7 aylik olana kadar brit kullan sonra golosiye gecersin istersen. Brit ve golosiden baska önerilecek secenek yok. Ucuz mamalarin hepsi sadece protein tozu iceriyor Reflexte onlardan biri. Reflexten daha pahali olup icerigi farkli olarak sadece brit ve golosi var. yani ya reflex alacan ya brit ya da golosi . ( eger bilmedigim bir secenek varsa biri soylesin :D)