Tuvalet Eğitimi

35 günlük bir kediye tuvalet eğitimi verilebilir mi, kuma kendisi yapabilir mi yoksa daha küçüklere yapıldığı gibi ıslak bezle poposunu ıslatmak mı gerekir? Verilebilirse en kolay nasıl alıştırabilirim?

3 CEVAP

pinarcaya

Yaninda annesi varsa kendiliginden ogreniyorlar.

Annesinden ayrılacak çünkü annesi uzaklaşmaya başladı diğer yavrusuyla daha çok ilgileniyor bu yavru yanına gidince kalkıyor ordan emziriyor ama daha az bazı anneler sütü azsa yavrunun birini daha çok emzirir diye bir şey okudum bi de diğeri kendisinin kopyası bu siyah beyaz yani baya farklı bu ikisine bağlıyorum zayıf da kaldığı için veterinere götürüp eve almak istiyorum tabi tuvalet eğitimi bana düşüyor ve ilk defa tecrübe edecek olmam biraz endişe veriyor

pinarcaya

Aslinda biraz daha bekleseniz annesini izleye izleye ogreniyorlar genelde. O sekilde ogrenemeyen oluyor mu bilmiyorum tabi. Siz arada bir onu kumun icine koyun.