Yavru Kızıma Vitamin Önerir Misiniz?(Bütçe Sorunum Yok)

Rkandu11

Merhabalar , yavru kızımın burnu akıyor azıcık ve hapşırıyor zaman zaman ne yapmam gerekiyor. Başlıkta belirttiğim gibi vitamin destekleyici önerir misiniz?

21 CEVAP

Eymentalay

Vetoskin alın başka bişeye bakmayın bile o kadar diyorum şiddetle tavsiye ederim :))

Rkandu11

Çok teşekkür ediyorum sağolun :))

dilekz

Veteriner hekiminizle görüştünüz mü? Burun akıntısı enfeksiyon belirtisi olabiliyor. Belki vitamin öncesi ayrı bir tedavi gerekebilir.

Rkandu11

Yarına randevu aldım daha görüşemedik maalesef

Ilaydaaulus

Zoetis vmp cat paste diye bir vitamin var biraz pahalı bir ürün ama benim kedime çok iyi gelmişti öneririm

Rkandu11

Çok teşekkür ediyorum , sağolun :))