Yavru Kızıma Vitamin Önerir Misiniz?(Bütçe Sorunum Yok)

Rkandu11

Merhabalar , yavru kızımın burnu akıyor azıcık ve hapşırıyor zaman zaman ne yapmam gerekiyor. Başlıkta belirttiğim gibi vitamin destekleyici önerir misiniz?

21 CEVAP

Sselin1

Gimcatin yavru kediler icin olan vitamin macunu var onu kullanabilirsiniz.

Gozdetemizel

Hayir yok.100 gramligini alin daha ekonomik.20 gram cabuk bitiyor.peynirlisi ton baliklisi falanda var.ayrica almislen anti hairball macunda alin nasilsa ihtiyaciniz olacak

Ahsenbb

Vitamin yerine bağışıklık güçlendirici kullanabilirsiniz maması kaliteliyse fazla vitaminde vücuduna zarar verir ve farklı sorunların oluşmasına yol açabilir.
Yavru kediler çabuk üşür üşüdüğünde hapşurur bu günde 1 kezse büyütülcek bişey değildir.Vücudunu daha sıcak tutabilirsiniz.
Kum kaynaklıda olabilir.Tuvaletten çıktığında görüyorsanız genelde kumu çok tozutuyordur tuvaletini yaparken gözlemleyin cok tozutuyorsa kumu bittiğinde kum değiştirirsiniz.
Kedilerin burnunda genel bir ıslaklık da olabiliyor.
Kedinizi biraz gözlemleyin veterinerle konuşmadan vitamin takviyesi yapmayın

Rkandu11

Çok teşekkür ediyorum, sağolun :)

Rkandu11

“ Gimpet Multivitamin Macun 20gr “ yavru kedilerin kullanmasında bir sakınca var mı?

Rkandu11

@Gozdetemizel , @Ahsenbb
Çok teşekkür ediyorum , sağolun

minnoskoss_123

Gimcat:)

minnoskoss_123

Her türlü ürününü gözüm kapalı alırım.

pinarcaya

Mutamin balik yagini tavsiye ederim. Bir cok hastalik icin iyi bir takviye.

Rkandu11

@minnoskoss_123 , @pinarcaya
Çok teşekkür ediyorum , sağolun :))

Tikos

Gimcat in ayni zamanda kitten macunu da var adult almaniza gerek yok :)

Rkandu11

Pekala çok teşekkür ediyorum, sağolun :)

Ecemyoney

Gımcatın multivitamin macunu hem sağlığı için çok iyi hemde bayılarak yiyorlar kesinlikle öneririm

Rkandu11

Çok teşekkür ediyorum , sağolun :)

Rkandu11

Çok teşekkür ediyorum , sağolun :)