Yatak Ve Tırmanma Evi İhtiyacı Olan Miniklerimiz Var Mı?

InciCAN

Merhaba.
Elimde yatak ve tırmanma evi var görseldeki gibi. İhtiyacı olan 2 ayrı miniğimize bunları vermek isterim. Kızılay’a gelip teslim alabilecek olan varsa yardımcı olmak istiyorum.
İyi akşamlar.

Not : Tırmanma evi normalde pembe-beyazdı ama şu an pembe-krem bir halde.

10 CEVAP

Gamzessven

Çok naziksiniz inci hanım, teşekkürler bu güzel davranışınız için

Hidatot

Biz cuma günü Kuzu'muz için tırmalama tahtası sipariş ettik o yüzden başka minikler tırmanma eviyle sevinebilir ama yatağa eğer ki daha çok ihtiyacı olan biri yoksa Kuzu'muz için talip olabilir miyiiiz?

InciCAN

Demirtepe’ye gelebilirsin, hangisini istiyorsan alabilirsin.

sudeece53

Fiyat öğrenebilir miyim?

InciCAN

Ücretsiz vermek istiyorum.
Özellikle 0-6 ay olması önemli.
Belli bir süre sonra kullanmayacaklardır.

Tekrar diğer üyelerimiz için açıklayıcı olmasına adına ÜCRETSİZ olarak vermek istediğimi bildiririm.

sudeece53

Kargo imkanı var mı? İstanbuldayım şuan.

InciCAN

Ankara için sadece yardımcı olabilirim.

Hidatot

Ankara'da metroyla ulaşım olan herhangi bir yere gelebilirim

Hidatot

Çok teşekkür ediyorum, özelden yazıyorum size.

InciCAN

Rica ederim.
Önemli olan miniklerimizin rahatlığı. :)