Felicia Kedi Maması

Ilaydaaulus

Felicia kedi maması kullanan varmı memnun kaldınızmı

3 CEVAP

Sselin1

Et içermeyen bir mama bunun yerine golosi markasina bakabilirsiniz

Hidatot

Biz kullanıyoruz şu an Kitten olanını. Bu bitince tavsiye üzerine Golosi alacağız. Gönül isterdi biraz daha uygun olalım Matisse ya da daha iyilerini alalım ama ne yazık ki durumumuz yok. Ayrıca Golosi yavru ve Felicia yavru arasında 10 kgda 25 TL farkla Golosi daha hesaplı ^^

osmanguner

felicia tavsiye edilmiyor. içerikten dolayı.
ben tahılsız mamalara yönlendim. tabi burada iki faktör var.
1 besleyicilik
2 bütçe
dengeyi tutturmak adına en son 3 çeşit mama aldım 3 ü de tahılsız ama sektörün dayattığı bilindik markalar gibi nd, royal canin,proline gibi marka değil. ama içerik olarak başarılı.
patilife, cookie, mycat 3 tane marka. denemek için 6 şar tane aldım. mycat i hemen yediler. cookie yi de. patilife ı ilk anda çok sevmediler ama 2 gün geçti şu an alıştılar galiba hemen yiyorlar.