Kedim Tuvaletini Kapatmamaya Başladı

Atalaymerve

10 aylık erkek kedim tuvaletini yaptıktan sonra kapatmıyor. Nedeni ne olabilir? Daha önce başına böyle bir şey gelen var mı?

5 CEVAP

HuriyeAysu

kısırlaştırdınız mı kısırlaştırıldıklarında ilk bi hafta yapmayabiliyorlar

Gozdetemizel

Benimki ishalken kapatmiyor ve oguruyor.boyle bsy olabilir mi?

Atalaymerve

Yok ishal değil bir hastalığı da yok kısır da değil anlam veremedim neden böyle olduğuna

Benimki de aynı. Önemsemedim ama burdaki yazılanlar bana da fikir okur belki

Atalaymerve

Tuvaletindeki eski kumu atıp tuvaletini yıkayıp yeni kum koydum ve kapatmaya başladı. Sizde böyle bir deneyin isterseniz