Yavru Kedinin Gözündeki İltihap 3 Haftadır Geçmedi

Fbt90

Kedi 20 günlükken veterinere götürdük silvazin diye bir krem verdi şuan 1 ay 10 günlük her gün sürmemize rağmen geçmedi.Nasıl geçer bu iltlhap?

6 CEVAP

Anonymus552223

Damla var, o da yetmezse kortizon tedavisi yapiyorlar. Ama damla cok etkili. Ismi gentavet-G

Fbt90

Bir fikri olan varmı?

Sselin1

Evet genta damlayi deneyin cok çabuk etki gösteriyor geçmiş olsun

Cansumuezza

tobrased damla kullanabilirsiniz

Rkandu11

@Fbt90 , Çok geçmiş olsun. 40 günlük kızımda da akıntı(iltihap) vardı. Gözü kısılıyor ve kapanıyordu. Veterinerle görüştüğüm zaman insan için kullanılan “antibiyotikli göz damlası” almamı ve sabah akşam 1 damla şeklinde kullanmamı söyledi. Arkadaşların bahsettiği “genta” yı aldım bir kaç günde iyileşti , akıntı kalmadı gözleri cam gibi. İyi akşamlar diliyorum, geçmiş olsun. Tabiki içiniz rahat olsun diye veterinerle görüşüp onay almalısınız bence.

Tikos

Teramisin goz merhemi diye bir sey var ya tabiki veterinerine sormadan bana guvenerek bisey yapma ama bu ilac yani hemen geciriyor cok kullandim yavru guvercinlerimin gozleri enfeksiyondan acilmiyordu 3 gunde gozleri duzeldi asiri guzrl birsey lutfen arastir ve dene