Ben Uyurken Kedim..

MiaVePati

Ben uyurken pati nin birşey ile uğraşmasını istiyorum başka türlü susmaya niyeti yok çünkü. Otomatik oyuncaklar ben uyurken güvenle yalnız bırakabilceğim bir oyuncak var mı bildiğiniz Teşekkür ler..

9 CEVAP

MiaVePati

Evet bunları gördüm kelebek hariç diğerleri iyi ama biraz uçuk Benim kedi oyun oynamayı pek sevmedigi için bilemiyor insan tabi

Huysz

Ben uyurken benim kedi de rahat birakmiyor oda yalniz oldugu icin. Benim kedi topla yada kapaklarla oynamayi cok sever

minnoskoss_123

Kedinizle beraber uyumayı deneyin.

MiaVePati

İnanın o en zoru hiç sevmiyor 1 kere uyumuştu onda da şaşırdım ısırıyor falan güvenemiyorum ona :D

PsLuna

Gündüz enerjisini atarsa gece direk yatar. Bi süre sonra alışkanlığı oluyor benden önce yattığı bile oluyor çoğu zaman. Tabi her kedinin huyu farklıdır da uyumadan önce yormanızı tavsiye ederim. Oynatarak tabi :) Komşulara yazık oluyordu tabi ama biz bi ara her gece saklambaç oynuyorduk at gibi koşuyordu sıpa :)