Kedim

Erdi0221

kedim 2 3 gündür düzgün uyumuyor bizim olmadığımız yerlerde uzanıyor yanımıza alınca sevdiriyor ama sürekli başka odalara gitmek istiyor ve çok mutsuz bu aralar uyku düzeni değişti gece evde uyanık oldgmzdan mı böyle oldu anlamadımm.

1 CEVAP

Gozdetemizel

Kediler zaten geceleri uyumazlar.karanlik sanirim avlanma icgudulerini harekete geciriyor.nekdr gec yatarsak yatalim sabah ezan okundugu anda ayaktaydi(15gundur kisirlastirma sonucu gece uyuyor) buna yapilabilcek bisey yok.koynunuzda ytmak istemezse yatmaz nerde rahatsa orda yatar.cani isterse de gelir yataginiza kivrilir.rahat birakin akliniz kalmasin nasil olsa cani ne isterse onu ypcak.huylari boyle