Su Kabını Devirmesi

Canertez

Arkadaşlar merhaba,
Sıkıntı büyük :) benim ufak kedicik sürekli su kabını deviriyor. İzlediğimde yere dökülen suyla oyun oynuyor yatıyor üstüne kendini ıslatıyor :/ bu kedi sudan nefret etmez mi :) bu su devirme olayını nasıl çözebilirim önüne nasıl geçerim ? SU KABINI SU MARKASINI SU KABININ YERİNİ hepsini değiştim yine çözüm olmadı

11 CEVAP

Gozdetemizel

Agir seramik alin en kesin cozum o.ama sanirim suyla oynama olayi bazi kedilerin hosuna gidiyo.cunki benimki de ben temizlik yaprken kopuklu suyu heryere saciyo.simdi de biri el yikarken lavaboya cikip suya pati atiyo sonrada kendini temizliyo islanan patisiyle.degisikler valla

Hidatot

Belki şu güçlü yapışkan bantlarla ya da hamurumsu kıvamdaki yapışkanlarla yere yapıştırabilirsiniz gibi bir fikir geldi aklıma :'D. Biraz yere yapışık olsa gücü yetmez heralde yeter mi ki? Bir süre sonra deviremeyince de unuturdur belki :)

Canertez

Hidatot dediğini yaptım :) bu seferde patisini içine sokup suları dışarı fırlatıp oyun oynuyor :) gerçekten çılgın bi varlık :) acaba yıkanmak mı istiyor bilemedim

Cansumuezza

bizimki işi ilerletmiş su pınarınu ters çeviriyordu bi ara bende pınarı kaldırdım ağır porselen bir kâse koydum artık öyle bir sorun yok. ama yinede bardakta olsun efendime söyleleyim evin çeşitli yerlerinde karşısına çıkan sulara itina ile patisini bandırır :D

gozdeyilmaz

Bir zamanlar bende böyle bir soru sormuştum biz ne yaptıysak çözemedik her seferinde bir şekilde dökmeyi başardı bizde o şekiilde mutlu diyerek kendi haline bıraktık su yerde bez elimizde geiyoruz artık :)

PsLuna

Benimki de sudan hiç korkutmuyor. Temizlik yapmak evin en büyük komedisi haline geldi. Bıraksak bizimke banyo yapıcak :D Suyunun içine faresi atıyor. Balık tutar gibi onu yakalamaya çalışıyor. Her yere döküyor tabi. Bu gidişle parkeleri kabartacak. Diğer sularla oynamasında sıkıntı yok da içme suyuyla oynamasını istemiyorum. Çünkü bazı günler geç geliyorum. Susuz kalıyo öyle oyuncağı atınca içmiyor suyu. Evde 4 yere su koydum birini deviride diğerlerini içsin diye. Fareyi gözümün içine baka baka götürüp suya atınca hiç kızmadan ama belli bi ses tonuyla fareyi de o kaseyi de kaldırdım ertesi güne kadar vermedim. Bi ara çok yapıyordu öyle öyle unuttu. Şimdi ben otururken ilgilenmezsem beni kaldırmak için atıyor. Oynanmıyor da gidip alıyım diye bekliyor. Değişik huyları var hepsinin :)

bappatan

Kedinizin Ankara kedisi olduğuna emin misiniz? Van kedileri suda yüzmeyi severler ben olsam banyoya sokarım leğeni doldururum içinde eğlensin dursun

Ahsenbb

Lenada aynı ağır seramik kullanıyorum eskiden dökebiliyordu suyunu şimdi dökemiyor patileriyle her yeri su yapıp önce suyunu içer sonra patisini yalar suyu akıyor gibi görmek hoşuna gidiyor bi dokunur içer suyu durulunca tekrar dokunur.Musluktan su içmeyi de asla beceremiyor hep burnuna kaçırıyor o öyle mutlu alıştım dokunmuyorum artık:)

Canertez

Aynen öyle patisiyle suya vuruyor dalgalandığında içiyor :) tabi o arada yere döktüğü su cabası

Canertez

Aynen öyle patisiyle suya vuruyor dalgalandığında içiyor :) tabi o arada yere döktüğü su cabası

Canertez

Aynen öyle patisiyle suya vuruyor dalgalandığında içiyor :) tabi o arada yere döktüğü su cabası