Yavrular Fazla Hiperaktif Neden Böyle?

InciCAN

Merhaba arkadaşlar.
İnci’nin üç tane yavrusu var. 3’ünü de sahiplendirmiştim ama 2’si yavruları geri verdi. Sebebi ise çok fazla hareketli olmaları, cırmalamaları, ısırıyor ve mırıldanıp miyavlamalarıdır. Hele bir tanesi yemek yemelerine dahi müsade etmiyormuş. O uyuyunca sadece yemek yiyebiliyoruz dedi. İnsanlara dirlik vermiyorlarmış. Sebep nedir? İki aile de aynı sorundan şikayetçi olarak geri getirdiler. İkisi de farklı yavru.

17 CEVAP

InciCAN

Mahir’i sahiplenen aile ilk günden bütün ihtiyaçlarını almıştı. Fakat 13 yaşındaki kızın her tarafını yüzü dahi cırmalamış, ısırmış. Haliyle insanlar aynı evde yaşamak istemiyor. 1 hafta alışması için çaba sarf etmişler zaten.

Gamzessven

Arthur :dddd