Sokak Kedileri

Sokak kedilerim tam olarak şöyle ;
-OBİVAN KİTTEN KURU MAMA YİYORLAR
-MIRMIR SOMONLU YAŞ MAMA YİYORLAR
-TRUE TOUCH ELDİVEN İLE TARANIYORLAR
-TAZE SU İÇİYORLAR

Aslında kuru mamalarını bilinçsizce aldım.Yaş mamalarının iyi olduğunu düşünüyorum.Eldiveni sadece sevdiren kedilerede kullanıyorum.Su zaten zorunlu.

Ama gerçekte şöyle bakmak istiyorum;
-REFLEX KİTTEN KURU MAMA
-MIRMIR SOMONLU YAŞ MAMA
-TRUE TOUCH ELDİVEN
-VİTAMİNLER
-BAĞIŞIKLIK GÜÇLENDİRİCİLER
-ÖDÜL MAMASI
-TAZE SU

Hayaller vs Hayatlar

-Kuru mama olarak bana genelde REFLEX önerildi.Siz ne önerirsiniz?
-Hangi vit. ve bağışıklık güçlendiricileri alıjmalı?
-PetShop ta vit alacağım.Oraklarda var mı?

6 CEVAP

Kedilerin çoğu yavru ve emziriyor.Erkek kedim sadece 1 tane var.KİTTEN gerek oyüzden.Sokakta gördüklerime de veriyorum ara sıra.

Mama olarak GOLOSİ isterim ama maalesef 7.5 kg kitt en ı yok.

sand_cat

Kuru MAMA olarak GOLOSİ al bence . Yaş mama ND,SCHESİR,NATUREA fln ama pahalı gelirse ya MIRMIR yada PATİLİFE(Patilife suzionline.com da yorumlarda incelenmiş.)Eldivenle taramaya devam edebilirsin.GİMCAT ödül mamöası al.Vit. vs söyleyemeyeceğim ama :))))))))))

sand_cat

Birde nutri ve gimcay olabilir yaş mamaya ama nd ve naturea aafco ve fediah ı tyam karşılıyor

Sselin1

Bütceniz yetiyorsa reflex yerine brit kitten alabilirsiniz golosi ile ayni fiyattalar. numunede gönderiyorlar kedileriniz begenir mi diye deneyip öyle alabilirsiniz.

minnoskoss_123

Bütçeniz yetiyorsa dişiler yavrularını sütten kestikten sonra hepsini kısırlaştırın derim. Emin olun rahatlayacaksınız ve onlara çok büyük bir iyilik yapmış olacaksınız. Yetişkin kedilere Enjoy yavru kedilere ise Reflex, Felicia veya Proline alabilirsiniz.