Kedi İle Uçak Seyahati

Fablemoon

Thy ile kedi yolculuğu yapmak istiyorum fakat internet üzerinden bileti alacağım için çağrı merkezinden kedime rezervasyon yaptıramıyorum bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

9 CEVAP

Gozdetemizel

Acentadan mi aldiniz?acentaya soylerseniz rezervasyona eklerler.biz en son acentadan aldik ama ben yine de thy nin cagri merkezini aradim gozukuyor dediler.
Ayrica oyle bisey olamaz 11 senelik kabin amiriyim baska havayolunda call centerin yapmasi gerek rezervasyon.sacma bisey olmus.aldiginiz yeri arayin eklesin bilete pet in cabin cat ya da dog diye

Gozdetemizel

İnternet uzerinden biletinizi alin sonra cagri merkezini arayip yaninizda pet in cabin olacagini kedi mi kopek mi turunu belirtin ve rezervasyonunu yaptirin.kontuara gittiginizde asi karnesine bakacaklar.kudus asisi ve dis parazitine bakiyolar.sonra sizi alandaki satis ofisine gondecekler orda ucretini odeyeceksiniz,aldiginiz odeme kagidini kontuar sizden isteyecek.bukadar oldu bitti

Fablemoon

@Gozdetemizel çağrı merkezini aradık ama internet üzerinden yapılan satışları göremiyoruz ondan rezervasyon yapamıyoruz dediler acaba o satın aldığımız sitenin çağrı merkezini mi aramamız gerekiyor bizde anlayamadık

melek_asbik

ben anadolu jet ya da pegasustu tam hatırlamıyorum seyahat etmiştim kedimle. kabine vermek istememiştim yanımda pusetin içinde götürmek istemiştim. belli bir kotası varmış galiba. ben çağrı merkezini arayıp derdimi söylemiştim onlar yönlendirmişti. ta o zaman 70 tl gibi bi ücret istemişlerdi. check-in'i oraya en az 2 saat kala gidip yaptırmamı istemişlerdi. ben de hiç bir sorun olmadan uçuş yapabilmiştim. sizdeki problem nedir?

melek_asbik

bu arada thy'nin sistemini bilmiyorum ama petiyle yolculuk yapmak isteyenler için kendi biletini de onun uçuş iznini ve belgesini de telefonla yapabiliyodun

Gozdetemizel

Kedi tasima kabiyla 8kg ya kadarsa zaten kabinde gider.fazlasiysa cargo bolumune konur o da ucagin kargosunun havalandirmasi varsa.call centerdan rezervasyon yaptirmanin avantaji şudur,bir ucaga en fazla 4 evcil hayvan kabul edilir ,rezervasyonsuz olunursa ve kontuara gittiginizde o ucustaki evcil hayvan kotasi dolmussa ucaga alinmazsiniz.

Fablemoon

Biz internetten bilet alacaktık rezervasyonuda çağrı merkezinden yapacaktık aradık ilk garanti olsun diye aradık öyle internetten alınca burdan göremiyoruz rezervasyon yapamıyoruz dedi şimdi yine aynı yerde çalışan bir tanıdığımız var onu arayacağız işin aslını öğreneceğiz bizde ne yapacağımızı şaşırdık

Gozdetemizel

Cozebildiniz mi?

limis

Bileti hala almadıysanız cagri merkezinden bilet satin alip rezervasyon da yaptirabilirsiniz aynı anda