Köpeğimin Tek Gözü Çok Akıyor

Louldina

Merhaba, fotoğrafta da gördüğünüz gibi köpeğimin tek gözü aşırı akıntı halinde ve sarı renkte. Veterinerine söyledim ama ‘tüyleri batıyordur’ deyip umursamadı. Yine de gözüne gelebilecek tüylerini kestim, bir şey değişmedi. O yüzden bir de size danışmak istedim, böyle bir şey yaşayan oldu mu hiç? Ne yapmam gerek?

1 CEVAP

Tikos

Gözlerini sut yada cayla silebilirsiniz benimde kedimin gozleri akiyordu hergun sildim gecti