Sokaktaki Kediyi Sahiplenmeli Miyim?

Jagaraa

Anket

Kediyi eve almalısın, sokakta zorluk çekiyordur.
(7 oy)
Bırak, o halinden memnundur hem tasması da varmış.
(0 oy)
Toplam (7 oy)

Merhaba Değerli arkadaşlar benim mahallemde ara sıra yollarımızın kesiştiği tahminimce 1 yaşlarında bir kedi var ve bu kediyi çok beğeniyorum her gördüğümde de sevmek için yaklaşıyorum o da bana sürtüyor sevdiriyor üstüme atlamaya adeta beni de götür dercesine omzuma çıkmaya çalışıyor yakın zamanda bu kediye tasma takmışlar, sorum şu ne kadar tasmayı takan ona bulunduğu köşede bakan birileri olsa da ben bu kediyi evime almak onunla sıcak yuvamı paylaşmak istiyorum sonuçta karda kışta soğukta belki aç susuz kalıyor sokakta, sizce bunu yapmalı mıyım yoksa kedinin düzenini bozmak yanlış mı olur kötülük mü yapmış olurum, kedi bu arada gri tekir bir kedi ve tasma takmalarının sebebinin güzelliği olduğunu düşünüyorum

3 CEVAP

Gamzessven

Sahibi yoksa alabilirsiniz bence o da sizi sevmiş düzeni bozulmaz daha mutlu olur

minnoskoss_123

Deri yada kumaş tarzı bir tasma değilse pire için sahipsiz kesi-köpeklere tasma takıyorlar. Biraz araştırın sahibi var mı diye. Emin olunca alın:)

sand_cat

Evet katılıyorum.Fakat eğer bir yuvası varsa bu çok üzücü olur.(Benim kedii aldılara ama kavuştuk.Hikayesi çok acıklıydı ama nyse.)