Kedim 50 Günlük. Kuru Mamaya Daha Yeni Geçtik Mamadan Sonra Çok Fazlasu İçmeye Başladı Normal Mi ?

tugbalie

Kuru mamamız Royal Canin mother&babycat maması Açıkcası çok yağlı ve birbirine yapışmış halde Mamanın son kullanma tarihine daha var Bu kadar yağlı olması normal mi ve bu yüzden mi çok su içiyor

11 CEVAP

minnoskoss_123

RC çok tuzlu mama değişikliği yapmanızı tavsiye ederim. Bütçeniz iyi ise N&D, Orijen, Acana alabilirsiniz. Bütçeniz orta ise Matisse, Sanabelle veya Petcurean alabilirsiniz.

tugbalie

Pro Choice’den sipariş ettim yeni Umarım oda aynı tuz oranına sahip değildir:/

minnoskoss_123

Her kedi Prochoise yemiyor. Eğer yerse sıkıntı değil ama yemezse yazdığım mamaları kullanmanızı tavsiye ederim.

tugbalie

tamam teşekkür ederim Büyük ihtimalle orta bütçedeki mamalardan alabilicem :)

minnoskoss_123

Ben Matisse kullanmaya başladım. Bakalım kargodan ne zaman gelecek? :D

minnoskoss_123

Sütten erken kesilmemiş mi sanki? :)

tugbalie

Tedarik süreci uzun sanırım bekletiyorlar :d

tugbalie

Birde hafif ishali var kedinin mamadan mı acaba :/

tugbalie

yeni sahiplendim aldığım gün sütten kesilmiş annesini emiyormuş üzüldüm açıkcası bu duruma

minnoskoss_123

RC yüzünden böbreklerde sorun yaşayan kedi sahipleri var. Olabilir. İshal varsa ve geçmiyorsa veterinere danışın.

tugbalie

1 haftaya aşısını yaptırmaya götürücem veterinere o zaman danışırım :)