Acil Yardım !! Kedi Yaş Mama Ve Tüy Sorunu

Portim

Baylar bayanlar size iki sorum olcaktı
Asagidaki yaş mamalar hangisi iyi

  • gourmet gold

  • Poesıe ( vitakraft )

  • proplan nutrı savur

  • schesir

  • sapphere

  • nutri feline
    LÜTFEN HEPSİ İÇİN DÜŞÜNCELERİNİZİ YAZAR MISINIZ
    ÖZELLİKLE VİTAKRAFT POESIE YAŞ MAMA İÇİN
    İkinci sorum ise kedim aşırı dün döküyordu bende zurich veterınary brewerst yeast tabletimi aldım kullandım tüylerin dökülme gerçekten azaldı ve yarası vardı yarası da çok çabuk iyileşti günde 1 tane hap veriyordum ama karaciğeri çok yorduğuna dair yorum okuyunca kullanmayı bıraktım kullanalı mıyım

    ÇOK UZUN OLDU AMA KEDİLER İÇİN YAPACAK BİRŞEY YOK

3 CEVAP

minnoskoss_123

Yaş mama olarak bunlar dışında N&D veya Gimcat almanızı öneririm. Tüy için ise Vetoskin kullanabilirsiniz. Fakat herşeyden önce veterinerinize danışın derim.

Tikos

Yani burada yok ama ben gimcat, nd, naturea oneririm buradakilerden de bence en iyisi schesir

sand_cat

Bence ND,NAYUREA VE GİMCAT alabilirsin.

Eğer illede bunlardan biri dersen schesir yada nutri.Fakat kesinlikle ND,NATUREA,GİMCAT d aha iyi olur kedin için.

Not:Senı kırmak istemem ama yaş mamalar ile ilgil biraz fazla mı soru sordun ne ?
Keşke en baştan böyle bir soru sorsaydın :)))))))