Kedimde Çok Fazla Saldırganlık Var

tugbalie

Durduk yere suratıma elime koluma zıplayıp ısırıyor Daha 50 günlük ama oyun oynuyor gibi durmuyo

4 CEVAP

tugbalie

ara ara hırlıyo ve ısırdığında canımı acıtıyo

Gamzessven

Oyunnnnn 50 günlük hayvan oyun dışında ne bilir allah aşkına. Enerjisi fazla olduğu için öyle atmaya çalışıyor. Peluş oyuncak alın küçük. Elinize atladığında onu uzatın onu ısırsın. Kurdalenin ucuna tüylü toka bağlayın sallayın öyle oynatın. Her şeyle oynayacak durumda şu an ne verirseniz onla oynar

minnoskoss_123

Hırlama, tıslama varsa oyun değildir. Bu davranışlar yoksa kesin oyun:)

tugbalie

tamamdır teşekkürler öneriniz için :)