Kayıp

Cldkgkcs

Merhabalar.. Dün kedimi göğüs tasmasıyla gezdirmek için kutusunda bir piknik alanına götürdük orada çıktığı anda bir anda ürkerek hoplayıp zıplamaya başladı sonra ipten kurtulup koşup gitti.. Hiç birşey yapamadık.. Kaybolduğundan beri oradayız sürekli arıyorum ama ağaçları olduğu ormana doğru kaçtı hiç bi iz ses yok kedimden... Gerçekten üzüntüm tarifsiz.. İşi gücü bıraktım yarın yine gidip arıycam tüm gün..
Benimki gitti artık ve çok zor tekrar buluşmamız.. Ancak belki okuyup da nacizene bi faydası olacak olur ne biliyim kimseye de birşey anlatmadım çevremde uğraşamıycam anlamycak insanlarla... Can arkadaşlarınızla Allaha emanet olun

10 CEVAP

Anonymus552223

Çok cok gecmis olsun, maalesef alişmayan kedileri birden gezdirmeye cikarmamak gerekiyor kediler kopek gibi degil, bir kac gun sonra tekrar gidin aramaya, bir sek olmamistir ve cok uzaklasmamistir. Acikinca sizin sesinize gelir belki. Bi de gece sessizliginde arayin. Ben o sekilde bulmuştum kaçan kedimi. Gunduz cikmiyorlar ama gece bulabilirsiniz

limis

Gece gidin kumunu da götürün kokusunu duyup gelebilir pes etmeyin hemen. O sizden daha çok korkmustur saklanmıştır bi yere

Rkandu11

Çok geçmiş olsun , inşallah kavuşursunuz. Merak ettiğim bir şey var , ne kadar süredir sizinle beraberdi

minnoskoss_123

İlan paylaşın, basın. Bende paylaşırım. Umarım bulunur Karam:(

cansucelik07

Uzun süredir kullandığınız mama niz varsa tadına alışmış olmalı.yaniniza mamasını götürün.zilli biseyi falan varsa götürün.adina alistiysa söyleyin.zaten acıkınca mama kokusuna gelicektir.insallah bulursunuz.buda bi secenek

Evet.Herkese katılıyorum.Özellikle gece geşip arayın kediler gnelde gece çıkar ya :)

sand_cat

Bize lf kalmamış.Tüm siyeteyi tebrikslerr.Herkes teker teker açıklamış.Bende bi açıklayım mı ne ?
-Gece Git Ve Ara
-Kum Kabını Al
-Mama İle Git

Zaten arkadaşlarda bunları anlatmış ama nyese yaa.

İnşallah buluruz.Dualarımız seninle olacak emin ol:(

Cldkgkcs

Teşekkür ederim hepinize.. Benim kendi kedim karamı öyle çıkarıyorduk ilk değildi bu sokakta yaralı bulduğum başka bir yavruydu tedavisini yapıp dişlerinin yarısını kaybetse de hayata tutunmasına vesile olmuştuk bi hastalığı kalmamıştı benimkiyle de arkadaş oldular birlikte götürelim oda alışsın dedik ama yanıldık.. O travmalı ürkek bir kediydi bazen nolursa olsun onların sadece içgüdüsel hareket eden canlılar olduğunu unutmamamız lazım o an orayı tehlikeli buldu ki tasmadan sıyrıldığı gibi arkasına bakmadan kaçtı gitti... Bugün de gittik hiç bir iz ses yok ormanlık bir piknik alanı zaten ormana girebildiğim kadar girdim her yere baktım bizim buluşmamız zor artık..

Cldkgkcs

Söylenen herşeyi fazlasıyla üç gündür yaptık.. hala saklanıyor mu yoksa gidip ta ormanın içine mi girdi bilmiyorum..