Kedim Eve Tuvaletini Yapıyor ( Büyük Küçük )

kediliev34

evde 4 kedim var ailem bu konudan dolayı zaten bana kızgın senelerdir ama alışmışlardı
2.5 yaşındaki kısır erkek kedim salona rastgele olarak tuvaletini yapıyor
bu şekilde devam ederse kediyi vermek zorundayız diyor babam lütfen yardımcı olun acil çözüm bulmalıyım

19 CEVAP

Emelbelek

1 anne 2 yavrusu olan 3 kedim vardı. Yavrular farklı zaman diliminde doğdular 2 si de erkekti. Asla aynı kaba tuvalet yaptıramadım ne zaman ki erkeklerden biri gitti sorun düzeldi.

kediliev34

cevaplarınız için çok teşekkür ederim, gerçekten tuvalet kabını sahiplenme durumumuymuş bir tane xxl kapalı tuvalet aldım çok mutlu oldu odaya sadece 7kg olan o erkek kedimi koydum kabı koyduğum anda koku bıraktı ve tuvaletini artık ona yapıyor 2 tane daha sipariş verdim hepsinin üstüne kime aitse ismini yazacağım :)
4 kabı da en büyük kedimin sahiplenme gibi bir olayı olur mu

Sselin1

4 tuvalet fazla olmuş sanki :)) karişık kullanacaklar zaten. Kedileri bu konuda egitmek biraz zor benim kediler hep karisik takilir yani. Hatta bazen bilerek yabanci kedinin tuvaletine geçer ev onun ya belli etmesi lazim :) isterseniz birini iptal edin duruma bagli sonra alirsiniz isterseniz

eylulduvarci

idrar yollarıyle ilgili bir problemi olabilir yada diğer kedilerle birlikte olmaktan keyif almıyordur bazı kediler tek olmak ister