Kısır Kedi Maması

z-liyya

Arkadaslar kedimi kıdırlastırlaı 5 gun oldu şuan durumu iyi oynuyır ve sureklı uyuyor eskısine göre cok uyuyor maması hakkında sorum şu hemen kısır maması almak mı gerekıyor suan fazla yemıyor zayıfladı var mı önerdığınız

8 CEVAP

minnoskoss_123

Ben Matisse’nin Kısır Mamasını kullanacağım gibi duruyor. Siz de kullanabilirsiniz.

minnoskoss_123

N&D kullansanız daha iyi olur ama:)

Gozdetemizel

Ben cat&kittendan devam edicem

Tikos

Kesinlikle nd

Sselin1

Hangi mamayi kullaniyorsunuz mineral degerleri normal ise kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sselin1

Magnezyum degerini göremedim pakette analiz degerlerinde yaziyordur belki. ama açıklamada idrar yollari sorunu icin düşük tuttuklarini yazmişlar oyuzden fazla oldugunu sanmyorm. Bitene kadar kullanmanizda sorun olmaz. Ama sonra mamayi degistirirseniz cok iyi olur besleyici degil cunku. Golosi mama fiyat olarak hem uygun hem reflexten daha iyi. Toparlanmasi icin evde yaş mama yapabilirsiniz tavuk gogsu, tavuk cigeri ve kabak havuc veya patatesi haslayip blenderdan gecirin. Benim kedilerim severek yiyor. Sizinki de sever umarim

z-liyya

Tesekkurler

z-liyya

Reflex mama kullanıyorum