Çift Kedilerim Kavga Ediyor

oguzhanntml

Senelerdir beraber büyüyen kedilerim bir anda kavga etmeye başladı erkek olan kedimi yıkadıktan sonra dişi kedim erkeği nerde görese saldırıyor çok ciddi kavga ediyorlar bu konu hakkında yardım edicek biri varmı ????

4 CEVAP

Sevgimutlu

Kokulu şampuan kullandınız mı? Hayvanlar birbirlerini koklarlar ve o şekilde iletişim kurarlar kokusu değişmişse yabancı kedi sanması normaldir

oguzhanntml

Aynen öyle kokulu şampuan kullandık :((

sand_cat

Tüh ya keşke kullanmasaydınz.

Ne alaka bilmem ama ben dişi ve erkek ama çift olmayan bebeklerinden beri beraber olan kedilerimi battaniyrile alıştırdım

Duygunur

Kısırlar mı