Kedilere Mama

DumanveNecati

Merhaba bizim sokak kedileri kuru mama yemiyorlar. Ne tür mama vermeliyim veya evde mi hazırlamalıyım?

18 CEVAP

DumanveNecati

Sorun değil araştırmamak benim hatam :)

sand_cat

Fark etmeden olmuş ya pardon :))))))))))

Sselin1

Kendiniz evde yapip bircok kediyi doyurabilirsiniz. tavuk, tavuk cigeri ve sebzeyi( kabak havuc veya patates) haslayip verin blenderdan da gecirebilirsiniz. Sebze yoksa makarnada katabilirsiniz. Temiz icerikli ve uygun fiyatli olarak Gimcat nutri feline ya da matisse yas mama verebilirsiniz fiyatlari 5 lira civarinda. n&d cok pahali olur bence :)