Hastalık Mı?

Rkandu11

Bugün kızımla birlikteliğimizin 8. Günün ve zaman zaman gözünde böyle kahverengi sanki karınca topaklanmış oraya yapışmış gibi , temizlediğini zaman su akıyor. Bugün veterinere gidicem ama sizlerin de tecrübesini ve düşüncelerini almak istedim. Ayrıca kızım hapşırıyor bir kaç gündür , karma aşısı yapmamızda sakınca var mı?

9 CEVAP

Sudeckmkc

Temizlediğinizde kedinizin canı acımıyorsa yani çapak gibi bir şeyse papatya çayıyla ya da normal çayla silin günde bir kaç defa geçmezse ya da çapak gibi değil orada et beni tarzı bir şeyse kızınızın canı acıyorsa veterinere götürün damla verir. Hapşurmasına eşlik eden nefes darlığı burun akıntısı iştahsızlık yoksa benim kedilerim gibi tozdan polenden rahatsız oluyor olabilir sıkıntı olmaz karma aşı yaptırmak

PsLuna

Fotoğrafa göre karma aşı için küçük duruyor kaç haftalık?

Rkandu11

Sildiğim zaman su akıyor akıyor biraz temizleniyor en kalıntı kalmıyor. Fakat Zaman zaman oluşuyor.”Burun akıntımız var”

Rkandu11

Yarın 7 haftalık olucak

goksn

Kediniz daha küçük 1,5 2 aya yakın kumunu takip edin ishal yada sulu kaka varmı bebeklerde üşütme olabiliyor süt kesinlikle vermeyin enfeksiyon kapmış gözüde büyük ihtimal günde iki üç kere çayla temizleyin teramicyn göz kremini kullanabilirsiniz

Rkandu11

Pekala çok teşekkür ediyorum herkese , sağolun :))

Gamzessven

Karma aşı için çok erkennn bağışıklığını düşürmeyin şimdi aşıyla

Sevgimutlu

Gözlerini çayın demiyle ya da papatya çayıyla temizleyebilirsiniz.

Rkandu11

Çok teşekkür ediyorum , sağolun :))