Takıp Edin!!

cansucelik07

Merhabalar
Biliyorsunuz sokak hayvanları için bağış kampanyası düzenliyorum.bu yüzden kampanyamızın daha çok gelişmesi için ınstigram hesabi açtım.@sokak_hayvanlari_icin_bagis sayfamızı takip ederseniz çok sevinirim.dm üzerinden ulaşabilirsiniz.bagis yapmak isteyenlere ulaşacağız en kısa zamanda.toplanan gelir ile sokak hayvanlarına bağış yapılacak.ayrica sahiplendirme ilanları da yer alıcak sahiplenmeyi bekleyen dostlarımız için.@sokak_hayvanlari_icin_bagis sayfamızı takip etmeyi unutmayin

5 CEVAP

DumanveNecati

Hayırlı olsun :) Umarım çabuk büyütürsün sayfayı.

Sevgimutlu

Şeffaf olmasına özen gösterin derim. Dekontları,gelen paraları paylaşırsanız güven oluşturursunuz

Mtelli

Yanlış anlmyn ama bu yasal birşeymi

cansucelik07

Mtelli yasal birşey sayılmaz.biz aramızda bir kampanya kurduk.bagis yapmak isteyenler için canlı canlı geziyoruz.ama ulasamadiklarimiz dm den bize ulaşarak mama vs gönderiyor hayvanlar icin

cansucelik07

Teşekkür ederiz