Bağışıklı Güçlendiriciler Ve Vitaminler

sand_cat

Sokaktaki kediciklerime bağışıklık güçlenirici vermek istiyorum.Sokalarda mikrop kapma ihtimslleri yüksek.,,Siz hangi bağışıklık güçlendirici ve vitamini önerirsiniz?

Bütçem çok çok değil uzuz veya orta fiyatlı önerileri alırsam sevinirim

;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

9 CEVAP

sand_cat

Aslında bütçe var ama hem ev hem sokak vsvsvsv çok zor oluyo da

sand_cat

Aslında bütçe var ama hem ev hem sokak vsvsvsv çok zor oluyo da

sand_cat

GÜNCEL !

Gamzessven

Sokaktakilere ben malt macun uzatmıştım elimle yememişlerdi. Tabağın kenarına koydum yine yemediler. Malt macunu çözemiyorlar yani. Bence imuneks alıp yoğurt suyuyla ya da yaş mamayla verebilirsiniz

sand_cat

Kullanımı nasıl olmalı?
Her gün verilir mi ?

sand_cat

Bir ditede haftada 1 çay kaşığı demiş ama bilemedim.
Size daha çok güveniyorum ;)

sand_cat

İmuneks dışında malt macunu almayı düşündüm.(ikiside).Malt Macunu mama ile falan verilir mi?
MaltMacunu konusunda cahil olabilirim soru mantıksız olabilir ama.Özr diilirm. :)

pinarcaya

Naturalisadramys diye bir site var. Orda toz seklinde urunler var. Onlardan alip hergun verdiginiz mamaya karistirabirsiniz. Ben oyle yapiyorum.

onurtemiz

Aminosol diyorum ve susuyorum