Farklı Günlerde Mi?

Rkandu11

İç ve dış parazit aşısı farklı günlerde mi yapılıyor? (40 günlükken caniverm ilacı ağız yoluyla verildi 13.05)

3 CEVAP

Gozdetemizel

Kedi 840 gramken bize yapmadi,1hafta sonra gelin dedi gittik 960 gramdi.agizdan icirdi.dis paraziti yapmadi hic paraziti yok dedi.6aylikken yalvar yakar yurtdisina cikicaz devlet istiyo dedik oyle yapti :) ama 1kg nin ustundeyse yapilabilir sonucta dis paraziti enseye damlaticak

limis

Aynı gun yapılır genelde. Piresi olan kedinin bağırsağında kurt da vardır düşüncesiyle.

Rkandu11

Anladım çok teşekkür ediyorum sağolun :))