Adams Patrick İsimli Kullanici

Gozdetemizel

Arkadaslar herhangi birinize bu adamdan mesaj geldi mi?
Sayfayla alakasi olmayan ama Turkiyeye tatile gelip ona eslik edecek partner aradigina dair ingilizce bir mesaj atti.rica etsem daha minik kullanicilarimizi da rahatsiz etmeden sikayet edebilir misiniz?

18 CEVAP

cansucelik07

Banada geldi

cansucelik07

Profil nasıl şikayet ediliyor

Yeni gördüm bende bişeler mırıldanmış ama.

Vallaha çeviri meviri uğraşamicam ama şikayet ederim

Feyzanurala

Banada yazmis kapat delyyy

Ayse_naz_G

Bana da geldi aynısı dolandırıcı herhalde inanmasınlar.

miray26

Evet banada geldi şikayetçi oluyorum hemen

MiaVePati

Banada attı

Gozdetemizel

Bi iletisim formu doldurup yolladim ama profili direk sikayet edebiliyomuyuz oyle bisey bulamadim

Anonymus552223

Bana bi kac ay once atmisti mesaj simdi gene atmis. Tatil degilde iş ortagi ariyorum yazmisti bana. Neyin pesinde anlamadim

Anonymus552223

Yalniz gelen mesajlari nasil sikayet ediyorum bilmiyorum

Arthur4

Adams Patrick aradığın kişi benim

melek_asbik

bana da yazdı bugün :D

Arthur4

Adams you r writing wrong peoples send me a message we can doing all things (holiday, work etc.)

Gozdetemizel

Arthur sen bi mesaj atsana i can be your partner diye su adama mail adresi de yollamis :):):):)