Süt Anne Aranıyor

Banubirlik

1 haftalık yavruya süt anne aranıyor acil yardımcı olabilecek biri varmı

5 CEVAP

Hangi şehir ilanı paylaşalım süt anne bulana kadar veterinerden ya da petshop dan kedi süt tozu alıp biberonla 2 saatte bir emzirin pamukla tuvaletini yaptırın ve yavruyu sıcak tutun

Anonymus552223

Kesinlikle cisini yaptirmayin ihmal etmeyin, bebek kediler kendi yapamiyor. Bi de sicak su torbasi falan koyun yanina. Nereden buldunuz bebisi annesi olmadigina emin misiniz

Banubirlik

Ben kendim veterinerim zaten bilgim Var sadece süt anneye ihtiyacımız var gereken herşey yapılıyor zaten

Süt anne için size mesaj gönderdim bakar mısınız

Banubirlik

Ankara