Kaliteli Yeni Mama Arıyorum

Arkadaşlar 1 yıldan fazladır nd kullanıyorum kedime 2 yaşında kısır kendisi. Tüy dökümüne de iyi gelecek farklı iyi bir mama, vitamin, macun, yağ arıyorum hepsinden tavsiyelerinizi yazarsanız çok sevinirim teşekkürler.

3 CEVAP

pinarcaya

Her seyin en iyilerinden almaya calisiyorum ama tuy dokumune cozum bulamiyorum. Provet promega omega biraz iyi gelmisti. Bir de mutamin balik yagi biraz iyi gelmisti.

Sselin1

Naturea markasina bakabilirsiniz. Kisir kediler icin uygun. Orijen ve Acana mamalar kediniz hareketsizse agir gelebilir belki ama en iyileri kesinlikle

Ecemyoney

Gımcat multıvitamın kesinlikle hem çok işe yarıyor hemde bayılıyorlar benimki kutusunu bile yalıyor arada