Sürekli Miyavlaan Erkek Kedi

Minnakpatipuki

Lütfen birisi yol göstersin 8,5 aylık erkek tekir kedim uyumadığı zamanlar dışında sürekli miyavliyor. Kizginlikta mi bilmiyorum. Ne yapmam lazım delirmek uzereyim asla susmuyor asla bi yol gosterin kurban olayım ya

18 CEVAP

Sudeckmkc

Biz de bir yaşına gelene kadar beklemeye çalıştık kısırlaştırma için ama ger gün her şeye işediği için 5 6 defa makine çalıştırmaktan işediği perdeleri çıkar yıka tekrar as tekrar çıkar yıka as döngüsünden bunaldığımda kısırlaştırdık iki ay oldu matisse somonlu kullanıyoruz suyunu sürekli tazeliyorum idrar yollarında sıkıntı yaşamadı

z-liyya

Benim kedim ilk ocak ayında kıdgınlıga girmişti ve nisan ayına kadar öküz gibi miyavlayama basladı hiç susmadı gecelerı yatamazdık gunde belki5 kez oyuncaklarla bafillemeye çalışmalar kola atlamalar hıc durmadı en sonunda kısırlastırmaya karar verdık suan 8 . Gun hiç o sekılde miyavlamadi ama bundan once balkondan atladı 2 kez agır yaralandı 4 kezde evden kaçmiştı yapmazsanız kaçar ve atlar erkek kediler dişi kedi gibi degıl

Minnakpatipuki

Evim 1+1 zaten odaları sırayla havalandiriyorum. Bir oda havalanırken kedim diğer odada kapalı oluyor. Kaçma atlama olmaz çok dikkatliyim bu konuda. Ama miyavlaması :( Şuan koku bırakmıyor. Ama pencerelere kapılara bakıp miyavliyor .