Ankara’da Erkek Kedim İçin Uygun Fiyatlı Kısırlaştırma Arıyorum.

bettyilmaz

Kedimi sokakta buldum yavruyken. Şu an kısırlaştırmaya ihtiyacı var. Evin her yerine kokusunu bırakıyor. Üniversite öğrencisiyim çok fazla ücret veremeyeceğim. Veterinerlere sorduğum da 400tlden fazla fiyat veriyorlar. Uygun fiyatlı kısırlaştırma merkezi biliyor musunuz?

5 CEVAP

Arthur4

Diskapi veteriner merkezi uygun fiyatli

Sincan öykü veteriner kliniğinde erkek kedi kısırlastirma 250 tl

PsLuna

Elvankentte Atakent veteriner kliniğini de arayabilirsiniz dişi kedi 350 liydi erkek çok daha ucuzdur şu an hatırlayamadım

bappatan

Kediniz cins değilse kurtuluştaki belediye veterinerine gidip sokakta beslediğim hayvanlardan biri derseniz ücretsiz yapıyorlar. Kulağına ufak bir kesik atıyorlar ama bu sorun olmuyor. Ben evdeki kedilerimi öyle kısırlaştırmıştım.

Brewsly

Erkek kedi için 400 mu siz baya ün yapmış vetlere sormuş olabilirsiniz. Daha uygun yerler olmalı.