Aminosol Ve Bazı Sorularım

sand_cat

Sitedekş sorulara baktım ama gerekli bilgilere tam anlamıyla ulaşamadım.

Sokak Hayvanlarına bağışıklık için almak istiyorum.

-Her gün mü kullanılıyor?
-Sokak Kedilerine verilir mi?(evet denir ama :) )
-Kedilerin bir kastalık teşhisi yok.Sadece sokaktaki ikroplara bağışıklıkları artın istiyorum.Zararı olur mu?
-Kuru veya yaş mama ile servis edilir mi?

Not:Kedilerimin hiçbiri yoğurt veta suyu falan asla tüketmiyor :((
Not 2:Eğer hatamız varsa özür dileriz :(
Not 3:Umarım soru kalabalığı olamamıştır :(

3 CEVAP

sand_cat

Çok GÜNCEL

Anonymus552223

Ucuz biseyse ben de kullanayim sokaktakilere

beautifulcat

Yaş mamayla servis edilebilir tabii ki, kuru mamayla homojen dağılmaz gibi geldi sanki. Onun dışında her gün verilebilir ancak aynı kedilerse her gün verdiğiniz, bence ağır da gelebilir, gün aşırı daha iyi olur gibime geldi ama doz ayarlaması için güvendiğiniz bir veteriner hekime de danışabilirsiniz.