Kısırlaştırılmış Kedi Maması Önerisinde Bulunabilir Misiniz :)

eylulduvarci

Kedimi kısırlaştıralı 2 ay oluyor fakat mama konusunda problem yaşıyoruz 4 farklı mama denedim hiç birini çok acıkmadığı müddetçe yemiyor ..

8 CEVAP

Duygunur

N&D

Emre95

N&D tabiki, birçok marka ve mama var kaliteli olarak N&D yada N&D nin bi alt maması daha var matisse aynı şirkete ait onuda öneririm brit care, profine, sanabelle önerdiklerim araştırıp içerik karşılaştırması yapın fiyatlarıda karşılaştırırsınız çok bi fark yok aralarında

Goksu95

Bende kedimi kısırlaştırdığımda felicia, proplan falan yiyordu bu sene N&D düşük tahıllıya geçiş yaptık tüyleri kilosu olsun gözle görülür fark oldu ki zaten içerik olarak çok çok iyi.

sand_cat

Hangi markalşarı kullandını ?

Ben ND,PETCUREAN,MATİSSE öneririm

Ares07

Brit care missy öneririm eğer severse mamadan çok memnunum

Gamzessven

Nd diyorum ben de. Denediğiniz mamaların aroması aynı mı? Yani hep tavuklu ya da balıklı mı denediniz? Belki aromasını sevmiyordur

Ilaydaaulus

Kesinlikle nd öneririm

Sudeckmkc

Matisse somonlu öneririm