Evden Ne Yer

Kediler mama harici evde ne yiyebilir ne yememelidir bazı sitelerde yedirin denilen şey diğerinde kesinlikle yedirmeyin şeklinde olduğu için sormak istedim

6 CEVAP

limis

Yoğurt, haslanmis yumurta ( sarisi) tuzsuz peynir ve tuzu alınmış zeytin falan yiyebilirler. Tabi abartmamak lazım. Soğanlı sarımsaklı baharatlı tatlı hic bir şey yiyemezler.

eylulduvarci

tatlı ve baharatlı herhangi bir şey vermemelisiniz onun dışında haşlanmış yumurta tuzsuz peynir falan verebilirsiniz

beautifulcat

kefir, yoğurt, zerdeçal, hakiki zeytinyağı, lor peyniri, fırınlanmış/haşlanmış et (tuzsuz ve baharatsız olmak kaydıyla), haşlanmış yumurta, zeytin, et suyu, tavuk suyu

Ilaydaaulus

Tuzsuz peynir evde yapılan yoğurt yumurtanın sarısı ek olarakda ben tavuk suyu veriyorum bazen

Teşekkürler

Teşekkür ederim