Plaisir Mama

cellilkaan

kedimin tavuğa alerjisi var. plaisir markalı balıklı yaş mama aldım ama içeriğinde balık eti harici et ve et ürünleri yazıyor. tavuk var mıdır?

5 CEVAP

limis

Icinde tavuk olsa kümes ibaresi olmaz mıydı yan ürün de olsa???

Ahsenbb

Olabilir ne olduğunu belirtmemiş içeriği çok kötü görünmüyor ama siz genede vermeyin

Sselin1

Büyük ihtimal vardir. Gimcat ve nutri feline markalarina bakabilirsiniz fiyatlari 5 lira civari icinde ne oldugu acik acik yaziyor. Nutri feline almadan once icindekiler kismina bakin ama karisik oluyo bazi secenekleri.

Sselin1

Et ve et ürünleri tavuk etini de içerebiliyor. Dediginiz gibi belirtmeleri gerekirdi ama et ve et turevleri balik ve balik turevleri yazan mamalarin çoguna guven olmuyor baligin tavugun neresini kullandigi belli degil. Onu geçtim şeker içeren bir mama tavuk içermese bile bu mamayi kullanmamasi daha iyi olur.

cellilkaan

Herkese yanıtları için teşekkür ederim. Salak gibi gidip 4 paket aldım bir de bundan. Yarın gidip değiştirmeyi deneyeceğim.