Fitmin Purity Kullanan Var Mı ?

Deliladilan

Anket

iyi mama
(89 oy)
kötü mama
(10 oy)
Toplam (99 oy)

güzel gibi geldi içeriği şu şekilde;

Fitmin Purity Kitten Tavuk ve Ciğerli Tahılsız Yavru Kedi Maması 1,5 Kg
12 aya kadar olan yavru kediler ve emziren kediler için tam yem

Ham protein% 38, ham yağlar ve% 22 yağlar, ham lif% 2, ham kül% 7.1, kalsiyum% 1.2, fosfor% 0.9, sodyum% 0.4

  • hayvansal kaynaklı proteinlerin% 86'sı

  • Tahılsız formül

  • Otlar Canlılık kompleksi

  • Taze et teknolojisi

Et (% 24 kurutulmuş tavuk,% 20 taze tavuk,% 19 taze domuz karaciğeri,% 8 kurutulmuş ördek,% 5.6 kurutulmuş balık - morina, conger ve sardalya,% 1.7 kurutulmuş domuz eti ve sığır eti), tavuk yağı, patates, yeşil bezelye, tavuk yumurtası, pancar posası, elmalar, kurutulmuş Saccharomyces cerevisiae inaktif maya, bira mayası, peynir altı suyu, keten tohumu, soğuk preslenmiş Norveç somon yağı, bitkisel kompleks (ısırgan otu yaprakları, karahindiba yaprakları, papatya çiçeği% 0.17, limon otu, ıhlamur çiçeği), mineraller, hindiba kökü, goji meyvesi% 0.2, zencefil kökü% 0.1, yucca shidigera.

İz elementlerin bileşikleri: demir 205 mg (demir ve n-hidrat amino asitlerin şelatı ile desteklenir), bakır 21 mg (bakır ve n-hidrat amino asitlerin şelatı ile desteklenir), manganez 43 mg (manganez ve n'nin şelatı ile desteklenir) -hidrat amino asitleri, çinko 154 mg (çinko ve n-hidrat amino asitlerin şelatı ile desteklenmiştir), selenyum 0.5 mg (Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060 tarafından üretilen organik bir selenyum formu ile desteklenmiştir), iyot 2.7 mg (ilaveli) kalsiyum iyodür susuz); Vitaminler, pro-vitaminler ve kimyasal olarak iyi tanımlanmış etkiye benzer etkiye sahip maddeler: vit. 23,100 i.u., vit. D3 1600 i.u., vit. E (RRR-alfa-tokoferol) 260 mg, vit. B1 13.5 mg, vit. B2 30 mg, vit. B6 15.5 mg, vit. B12 128 ug, vit. C 225 mg, niasinamid 130 mg, kalsiyum pantotenat 46 mg, folik asit 5 mg, biotin 1.1 mg, kolin klorür 2,530 mg, taurin 1,320 mg; duyusal katkı maddeleri: biberiye özü 100 mg; amino asitler: DL-metiyonin 7,845 mg, antioksidanlar, koruyucular.

30 CEVAP

Mimmo

Ben kullanıyorum. 5ay oldu baya severek yiyor. Minno 8.ayında. Gelişiminde hiç bir sorun yok.

Ben somonlusunu kullaniyorum ona dayanarak soyledim buradaki etleri birlestirince de 70i buluyor . Ayrica tavugun tamaminin zarari yokki kemige de ihtiyaclari var. N&d ile karsilastirinca kokusundan bile anlarsiniz kalitesini

seramira

Bu gun siparis verdim. İnternette bulmak çok zor.stoklar bitmis. Nd kullaniyorum ama fitmin denemek istedim. Gelismeleri yazarim.

Zeynucka

Kızımı aşıya götürdüğümde kilo kaybının normal olmasını söylemesinden sonra benim içime sinmediği için başka bir veterinere götürme ihtiyacı duydum ve kızımla çok güzel ilgilenip,beni de bu süreçte bilgilendirdiler.inanın o işlemleri eski veterinerde yaptırsaydım bir tomarda para ödeyecektim.daha da gitmem.yazık döktüğüm paralara.veterinerle konusunda çok dertliyim ya.

Zeynucka

Elimdeki mamalar bitince fitmin’e geçmeyi düşünüyorum tekrar.

Mucahidd

Biz bayagidir somonlusunu kullanioruz cokta memnunuz

Kerevit

Kanlı ishale ben de takıldım. Sebebini söyledimi mamada bu var bu yüzden kanlı ishal olabilir?

Shaco

kaliteli bir mama ama yağlı biraz

pongul

Dışkıda koku artışı yapmıştı bizde :((

Fitmin kedi mamasını yeni keşfettim en kaliteli mama listemde 1 numaradır kendileri. %70 et icermesi yeter de artar zengin icerigi mukemmel kokusu insanin da istahini aciyor. Hicbir takviye gerektirmeyen muhtesem bi mama 2.sirada N&D gelir fakat fitmin kadar yuksek degil et icerigi ve son zamanlarda sakatat kokuyor kedim yememeye baslamisti 3. sirada matisse var az da olsa icinde belli oranda et var maddi olarak da herkesin alabilecegi fiyattta. Acana tarzi mamalarda da et var fakat fiyati fitminden daha pahali buna gerek yok bazi markalarin populerligini kullanarak gereksiz pahali sattigini dusunuyorum. Ama ne olur doğası etcil olan kedilere icinde et olmayip protein ve yag olan mamalari vermeyin siz sadece protein ve vitamin haplariyla ne kadar saglikli yasayabilirsiniz? Icinde gercek et olan mama verin etin icinde kedinin tüm ihtiyaclari var zaten malesef cogu mamalarda aroma ve gereksiz gidalar var bu da onlari sadece hasta edip gunden gune ölduruyor tahilin zararli oldugunu dusunmuyorum kediler de tahil yer fakat onun daha fazlasi et yemesi gerekiyor ve lutfen icinde hayvansal yan ürün yazan kuru ve yas mamalardan uzak durun bu hayvanin derisi tirnagi dahil herseyi olabilecegi anlamina geliyor.

İçeriğe güzel demek doğru olmaz çünkü kurutulmuş tavuk diyor bunu Fitmin'e sordum ve tavuğun tamamının kurutulup kullanıldığını söylediler. Yani içerisinde et de olabilir farklı şeyler de.

@Miniks %70 et yok tavuk var tamamı.

ballokumu

Taurin soru işaretini gidermek için mail attım cevabı paylaşıcam fakat anlamadığım bi nokta koruyucusu tam olarak doğal mı değil mi? Biberiye var ama artı bi şeylerde var sanki

damlayilmaz

Uzun süre kullanan oldu mu memnun musunuz?

10 ar kiloluk hem tavuklu hem balıklı aldım 2 kedi ve uğrayan sokak kedileri için 20 kilo mama bitene kadar hiç bir sorun yaşamadım gayet de severek yediler ama fiyatları bu markanın da arttı maalesef.